Business Management (967 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.80 | 47.60 | 46.40 | 45.20 | 44.00 | 42.60 | 41.20 | 39.80 | 38.40 | 37.00 |
50 (29 total)
- Anderson, Grace (Firbank Grammar School)
- Ball, Ellen (St Michael's Grammar School)
- Benjamin, Daniel (Frankston High School - VCE Campus)
- Burgess, Benedict (St Kevin's College Toorak)
- Byrne, Sarah (Mount Lilydale Mercy College)
- Crocker, Darcy (Box Hill Senior Secondary College)
- Fischer, Eliza (Mckinnon Secondary College)
- Frost, Matthew (Mckinnon Secondary College)
- Gonsalvez, Kienon (St Francis Xavier College)
- Hansen, Jordan (Haileybury College)
- Haymes, Kelsey (Donvale Christian College)
- Hayton, Emma (Shelford Girls' Grammar)
- Hopkins, Georgia (Mentone Grammar School)
- Iyer, Sangita (Sacre Coeur)
- Lieu, Jasmina (Our Lady of Sacred Heart College)
- Lim, Wen Kin (Melbourne High School)
- Mika, Claire (Bendigo Senior Secondary College)
- Miraglia, Luke (Trinity College Colac)
- Munro, Jack (Haileybury College)
- Murray, Louisa (Loreto Mandeville Hall)
- O'Donnell, Sophie (Emmanuel College (Warrnambool))
- Papadopulos, James (St Kevin's College Toorak)
- Sandison, Emily (Luther College)
- Tang, Linda (St Monica's College)
- Vajpayee, Shubhankar (Doncaster Secondary College)
- Virgona, Julian (Whitefriars College)
- Walker, Matilda (St Catherine's School)
- White, Stacey (Canterbury Girls Secondary College)
- Yii, Daniel (Melbourne High School)
49 (17 total)
- Bemelmans, Jasmin (Luther College)
- Borg, Shenea (Gladstone Park Secondary College)
- Curtain, Jessie (Haileybury Girls College)
- Davies, Tomas (Trinity Grammar School)
- Heap, Zack (The Peninsula School)
- Li, Ling Yun (Haileybury Girls College)
- Lyons, Julia (Ballarat Clarendon College)
- Mahoney, Matthew (Mckinnon Secondary College)
- Maida, Jack (Vermont Secondary College)
- Moshis, Helen (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Painter, Jai (Mckinnon Secondary College)
- Rattray-Wood, Olivia (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Ross, Karina (Huntingtower School)
- Stella, Alexander (Trinity Grammar School)
- Strover, Annabelle (St Catherine's School)
- Tan, Annaleigh (Mill Park Secondary College)
- Woo, Eric (Melbourne High School)
48 (24 total)
- Arulrajah, Ryan (East Doncaster Secondary College)
- Barman, Goutami (Box Hill High School)
- Basile, Melissa (St Mary Mackillop College)
- De Nicolo, James (Scotch College)
- Do, Casey (Nossal High School)
- Duong, Clara (Methodist Ladies College)
- Dushyanthan, Arushan (Melbourne High School)
- Fox, Emma (Trinity Grammar School)
- Franes, Evelyn (Mater Christi College)
- Gilbert, Madeline (Firbank Grammar School)
- Gottlieb, Mia (The King David School- Senior School)
- Holmes, Christopher (St Kevin's College Toorak)
- Jain, Ananya (Mentone Girls' Secondary College)
- Jones, Meg (The Peninsula School)
- King-Garant, Ruby (St Catherine's School)
- Lane, Cassandra (Balwyn High School)
- Mccormack, India (Methodist Ladies College)
- Mills, Samuel (St Kevin's College Toorak)
- Nan Tie, Azita (Huntingtower School)
- O'Sullivan, Erin (Melbourne Girls Grammar)
- Paul, Tayla (Mount Lilydale Mercy College)
- Stevanja, Monika (Sacred Heart College Geelong)
- Tozer, Amy (Flinders Christian Community College)
- Yokoyama, Alicia (Firbank Grammar School)
47 (34 total)
- Anastasiou, Steven (Bundoora Secondary College)
- Armstrong, Lloyd (Haileybury College)
- Arnold, Jamie (Luther College)
- Ben-Zvi, Doren (The King David School- Senior School)
- Collins, Katherine (Canterbury Girls Secondary College)
- Deubel, Noah (Huntingtower School)
- Dowling, Ellie (Ballarat Clarendon College)
- Dudley, Aaron (Beaconhills College - Berwick)
- Eley, Olivia (Loyola College)
- Facci, Dylan (Marcellin College)
- Grasso, Mark (Doncaster Secondary College)
- Gurevich, Jacob (Mckinnon Secondary College)
- Hantzipavlis, Timothy (Luther College)
- Haravitsidis, Mia (Ivanhoe Grammar School)
- Hardiman, Paige (Sacred Heart College Geelong)
- Iliadis, Constance (Genazzano F.C.J. College)
- Lawrence, Phoebe (Loreto Mandeville Hall)
- Li, Jenny (Methodist Ladies College)
- Lynch, Olivia (Genazzano F.C.J. College)
- Macdonald, Charles (Carey Baptist Grammar School)
- Mann, Colleen (Eltham High School)
- Mcclelland, Nathan (Blackburn High School)
- Mclennan, Lauren (Balwyn High School)
- Nicholson, Hayden (Mentone Grammar School)
- Paidoussis, Nicolas (Trinity Grammar School)
- Payne, Jordan (Ballarat Grammar)
- Petryshyn, Kimberley (Firbank Grammar School)
- Rajeeb Sha, Ranaan (Nossal High School)
- Singh, Gagan (Mentone Girls' Secondary College)
- Steele, Sophie (Firbank Grammar School)
- Vette, Jeanine (St Michael's Grammar School)
- Welch, Christopher (Box Hill High School)
- Williams, Brian (Trinity Grammar School)
- Zhu, Julia (Balwyn High School)
46 (43 total)
- Anderson, Nathan (Bacchus Marsh Grammar)
- Bahuguna, Sunchit (Ringwood Secondary College)
- Bartlett, Adam (St Kevin's College Toorak)
- Bennett, Hugh (St Kevin's College Toorak)
- Bui, Dinh (Braybrook College)
- Byrne, Callum (Whitefriars College)
- Cartolano, Stefan (St Kevin's College Toorak)
- Castello, Karina (Marist Sion College)
- Cheah, Matthew (Box Hill High School)
- Cheal, Jessica (Taylors Lakes Secondary College)
- Davis, Harrison (Trinity Grammar School)
- Dowling, Mark (Xavier College)
- Dumbrell, Emily (Trinity Grammar School)
- Gelb, Nathan (Carey Baptist Grammar School)
- Genovese, Bridget (Emmanuel College (Altona North))
- Grose, Daniel (Ballarat Clarendon College)
- Harvey, Bridget (Haileybury Girls College)
- Hodder, Samuel (Melbourne High School)
- Imperial, Regine (Mount Lilydale Mercy College)
- Learmonth, Sarah (Patterson River Secondary College)
- Matthews, Jake (Newcomb Secondary College)
- Mcdonald, Abbey (Mckinnon Secondary College)
- Mcmanus, Gemma (Our Lady of Mercy College)
- Nachabe, Omar (East Preston Islamic College)
- Palazzesi, Kiera (Luther College)
- Peer, Daniel (Bialik College)
- Pham, Teresa (Caulfield Grammar School)
- Prior, Zara (The Peninsula School)
- Purcell, William (Warrandyte High School)
- Rappel, Tia (Canterbury Girls Secondary College)
- Ravi, Kiran (Melbourne High School)
- Ravi, Vishal (Salesian College)
- Selkirk-Bell, Fergus (Bendigo Senior Secondary College)
- Sepecan, Natalie (Sunbury College)
- Sheppard, Sophie (Kilbreda College)
- Shi, Jia Yi (Firbank Grammar School)
- Simpson-Page, Jade (Gippsland Grammar - Senior)
- Smith, Jordan (Luther College)
- Stolzenhain, Gabrielle (Mount Lilydale Mercy College)
- Sutherland, Timothy (Bacchus Marsh Grammar)
- Torresi, Joel (Eltham College)
- Wang, Daniel (Haileybury College)
- Zhao, Michael (Melbourne High School)
45 (67 total)
- Andreadis, Nazlou (Mckinnon Secondary College)
- Arapidis, Kira (Mount St Joseph Girls' College)
- Barker, Isabella (Mordialloc College)
- Barrett, Lydia (Sacre Coeur)
- Bingham, Gabrielle (Haileybury Girls College)
- Bissikalo, Lucas (Mckinnon Secondary College)
- Blair, Matthew (The Peninsula School)
- Bresnehan, Sarah (The Knox School)
- Brice, Madeleine (Firbank Grammar School)
- Bui, Jimmy (Suzanne Cory High School)
- Bullock, Emily (Firbank Grammar School)
- Chakravorty, Liana (Emmaus College)
- Chan, Ho Ching (Balwyn High School)
- Chew, Deborah (Coburg Senior High School)
- Colin, Amber (Aitken College)
- Collier, Tayla (Our Lady of Mercy College)
- Comito, Lachlan (St Kevin's College Toorak)
- D'Leema, Robert (Salesian College)
- Dempsey, India (Methodist Ladies College)
- Donovan, Kayla (Mornington Secondary College)
- Duff, Richard (St Kevin's College Toorak)
- East, Caitlyn (Ballarat Clarendon College)
- Galea, Steven (Taylors Lakes Secondary College)
- Gebrail, Alexandra (Catholic Regional College Sydenham)
- Golde, Joshua (Frankston High School - VCE Campus)
- Gutton, Marine (Melbourne Girls Grammar)
- Horvath, April (Our Lady of Mercy College)
- Jenkins, Morgan (Frankston High School - VCE Campus)
- Karabatak, Bojana (Lakeview Senior College)
- Kerr, Annabelle (Carey Baptist Grammar School)
- Kevan, Ashleigh (The Peninsula School)
- Kinneavy, Hayley (The Knox School)
- Krause, Cameron (Mckinnon Secondary College)
- Li, Xiao-Yan (Vermont Secondary College)
- Lilly, Olivia (Canterbury Girls Secondary College)
- Lu, Ellen (Keysborough Secondary College- Banksia Campus)
- Mann, Elena (Mentone Girls' Secondary College)
- Mann, Shannon (Methodist Ladies College)
- May, Jordan (Ballarat Clarendon College)
- Menhennitt, David (Patterson River Secondary College)
- Moloney, Lauren (St Columba's College)
- Natividad, Anton (Werribee Secondary College)
- Ng, Luisa (Methodist Ladies College)
- Ngo, Phillip (Melbourne High School)
- Nuredini, Farie (Al-Taqwa College)
- Paull, Cameron (St Kevin's College Toorak)
- Pesnikas, Victoria (St Michael's Grammar School)
- Postans, Taliah (Our Lady of Mercy College)
- Power, Kate (Sacre Coeur)
- Rait, William (Trinity Grammar School)
- Rajgor, Priyal (Glen Waverley Secondary College)
- Richardson, Samuel (St Kevin's College Toorak)
- Riley, Brad (Mill Park Secondary College)
- Robinson, Benjamin (Mount Lilydale Mercy College)
- Rodrigues, Sabrina (Loreto Mandeville Hall)
- Skene, Courtney (Balcombe Grammar School)
- Song, Yejin (Kilvington Grammar School)
- Spadaro, Riley (Elisabeth Murdoch College)
- Sturzenegger, Ciara (Canterbury Girls Secondary College)
- Tang, Michael (Mazenod College)
- To, Steven (Williamstown High School)
- Tran, Michelle (Shelford Girls' Grammar)
- Vasile, Claudia (St Columba's College)
- Werrett, Taylor (Canterbury Girls Secondary College)
- Xavier, Nancy (Casey Grammar School)
- Yuan, Grace (Ruyton Girls' School)
- Zumbo, Renee (Carey Baptist Grammar School)
44 (86 total)
- Allis, Oliver (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Amezdroz, Yolanda (Sacred Heart College Geelong)
- Andritsos, Jana (Avila College)
- Atme, Nicholas (Parade College)
- Avendano, Kevin (Balwyn High School)
- Broadhead, Lachlan (Haileybury College)
- Calley, Emma (Toorak College)
- Cao, Celine (Academy of Mary Immaculate)
- Chambers, Emilia (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Chila, Daniel (Mazenod College)
- Clark, Emily (Melbourne Girls Grammar)
- Comand, Rebekah (Methodist Ladies College)
- Crockett, Timothy (Mckinnon Secondary College)
- Crucitti, Sarah (Our Lady of Mercy College)
- Damevski, Michael (Kew High School)
- Davis, Leon (John Paul College)
- Dempsey, Declan (Haileybury College)
- Dong, Helena (Princes Hill Secondary College)
- Du, Rebecca (Canterbury Girls Secondary College)
- Evans, Rodney (Mount Erin College)
- Farrelly, Noah (Trinity Grammar School)
- Forsyth, Blake (Mount Lilydale Mercy College)
- Foster, Jessica (Antonine College)
- Fox, Grace (Trinity Grammar School)
- Gristwood, Claire (Woodleigh School)
- Gysslink, Daniel (Xavier College)
- Hall, Bianca (Firbank Grammar School)
- Honey, Adam (Aquinas College)
- Hook, Laura (Ivanhoe Grammar School)
- Hunter, Jaimie (Haileybury Girls College)
- Jacobs, Grace (RMIT TAFE)
- Karp, Alon (Mckinnon Secondary College)
- Knorr, Maddison (Mill Park Secondary College)
- Kozoolin, Manepha (St John's Regional College)
- Kyriakopoulos, Arthur (Mckinnon Secondary College)
- Le, John (Lakeview Senior College)
- Lees, Maddison (Catholic Ladies College)
- Lentini, Kiara (Our Lady of Mercy College)
- Lin, Sophie (Donvale Christian College)
- Looi, Samantha (East Doncaster Secondary College)
- Lou, Michael (Melbourne High School)
- Mach, Catriona (Macleod College)
- Magee, Clare (Loreto Mandeville Hall)
- Mcarthur, Ethan (Trinity Grammar School)
- Moneghetti, Laura (Ballarat Clarendon College)
- Morris, Jaleesa (Ballarat Clarendon College)
- Narayan, Matthew (Frankston High School - VCE Campus)
- Nilsson, Annie (St Leonards College)
- O'Callaghan, Madeleine (Sacred Heart College Geelong)
- Osborn, Harriet (St Catherine's School)
- Parry, Georgia (Parkdale Secondary College)
- Paternoga, Aimee (Firbank Grammar School)
- Paton, Jessica (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Pelligra, Samantha (Our Lady of Mercy College)
- Perera, Shavindri (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Petrie, Isabelle (Shelford Girls' Grammar)
- Portelli, Eliza (Sacre Coeur)
- Przychodzki, Olivia (Mentone Girls' Grammar School)
- Quin, Sophia (Loreto Mandeville Hall)
- Ramesh, Subiksha (Nossal High School)
- Richardson, Jack (Whitefriars College)
- Robertson, Jai (Oxley Christian College)
- Robertson, Ruby (Avila College)
- Rudnikov, Victoria (Haileybury Girls College)
- Ruffo, Maree (Ballarat Clarendon College)
- Rutherford, Bridgette (Canterbury Girls Secondary College)
- Saha, Sion (Caulfield Grammar School)
- Saliba, Kayleigh (Mordialloc College)
- Samuni, Dafni (Mckinnon Secondary College)
- Serruto, Christian (Parade College)
- Shen, Rui (Caulfield Grammar School)
- Shugg, Tristan (Haileybury College)
- Sim, Anna (Doncaster Secondary College)
- Simmons, Kate (Sacre Coeur)
- Singh, Brahmjot (Caulfield Grammar School)
- Siryj, Brydie (Buckley Park College)
- Smith, Sean (Haileybury College)
- Spence, Nicole (Mount Lilydale Mercy College)
- Spencer, Georgia (Caulfield Grammar School)
- Steele, Emma (Genazzano F.C.J. College)
- Szadovszky, Josephine (Canterbury Girls Secondary College)
- Trofimiuk, Pola (Nossal High School)
- Verstandig, Dion (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Webster, Brittany (Emerald Secondary College)
- Wijeyeratne, Adrian (Mazenod College)
- Wong, Julian (Melbourne High School)
43 (118 total)
- Agelis, Madeline (Reservoir High School)
- Alam, Hannah (Mill Park Secondary College)
- Anderson, Jack (Salesian College Sunbury)
- Armstrong, Ryan (Ballarat Clarendon College)
- Atmatzidis, Eleni (Gleneagles Secondary College)
- Beltran Diaz, Santiago (Dandenong High School)
- Bogdanov, Daniel (Bacchus Marsh Grammar)
- Brancatisano, Lucas (The Peninsula School)
- Broussard, Troy (Mount Lilydale Mercy College)
- Brown, Nicole (Buckley Park College)
- Buffon, Francesca (Trinity Grammar School)
- Cain, Jamie (Haileybury College)
- Cameron, Amelia (St Catherine's School)
- Chacko, Jemimah (Ringwood Secondary College)
- Chang, Elisa (Hampton Park Secondary College)
- Clarke, Julia (Melbourne Girls Grammar)
- Cockell, Hayleigh (Sunbury College)
- Cooray, Sithij (Mazenod College)
- Cowie, William (Haileybury College)
- Cuce, Danielle (Our Lady of Mercy College)
- Curatore, Andrew (Parade College)
- Curini, Alisa (Our Lady of Mercy College)
- Curtain, Jack (Haileybury College)
- Cussen, Sally (Siena College)
- Da Costa, Nathan Menino (Balwyn High School)
- Dam, Elton (Caulfield Grammar School)
- Dam, Melissa (Wantirna College)
- De Domenico, Shanelle (St Monica's College)
- Dickins, Natalie (Mill Park Secondary College)
- Doran, Jack (Marcellin College)
- Dorey, Nathan (Trinity Grammar School)
- Duca, Jessica (Mentone Grammar School)
- Edan Baidawi, Hayden (Brighton Grammar School)
- Elliott, Grace (Carey Baptist Grammar School)
- Ficatas, Gianne (Methodist Ladies College)
- Flanagan, Amy (St Columba's College)
- Footman, Danielle (Avila College)
- Fox, Sophie (Wesley College)
- Gahan, Taylah (Bendigo Senior Secondary College)
- Ghasemi, Saemeh (Lyndhurst Secondary College)
- Girish, Dhanush (Nossal High School)
- Glenn, Jemma (Catholic College Sale)
- Grinsted, Shae (Patterson River Secondary College)
- Harrison, Lucy (Gippsland Grammar - Senior)
- Hoang, Khang James (Keilor Downs College)
- Houston, Lauren (Sacre Coeur)
- Kelly, Lauren (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Keys, Lucy (Siena College)
- Khara, Samuel (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Khaw, Joshua (Melbourne High School)
- Klouth, Elisabeth (Salesian College Sunbury)
- Kuany, Ayak (Loreto Mandeville Hall)
- Kubacki, Kiera (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Lamberti, Patricia (St Columba's College)
- Le, Nathan (Mazenod College)
- Li, Alice (Methodist Ladies College)
- Lim, Gabriella (Methodist Ladies College)
- Livadaras, Andreas (Scotch College)
- Malamas, Stephanie (Oakleigh Grammar)
- Malka, Hannah (Bialik College)
- Mason, Brock (Fountain Gate Secondary College)
- Matthews, Sophie (Siena College)
- Mccarthy, Penny (Mullauna College)
- Mckessy, David (St Kevin's College Toorak)
- Mcphee, Joshua (Mount Lilydale Mercy College)
- Megalakakis, Paul (St Bede's College)
- Moody, Lachlan (Haileybury College)
- Mooney, Claire (John Paul College)
- Musumeci, Daniel (Haileybury College)
- Nafady, Mohamed (Minaret College)
- Naji, Yazen (Vermont Secondary College)
- Neal, Fergus (Belmont High School)
- Nguyen, Phi-Nhung (St Monica's College)
- Obradovic, Branislav (Keilor Downs College)
- Paras, Ariadne (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Passarelli, Julia (Mentone Girls' Secondary College)
- Pastore, Brayden (Thomas Carr College)
- Paton, Thomas (Haileybury College)
- Pattison, Madeleine (Loreto Mandeville Hall)
- Pecora, Nikki (Avila College)
- Petratos, Verity (Methodist Ladies College)
- Petruccelli, Claudia (Loreto Mandeville Hall)
- Plumridge, Hannah (Covenant College)
- Politis, Stacey (Mckinnon Secondary College)
- Pontelandolfo, Bianca (Our Lady of Sacred Heart College)
- Powell, Joshua (Bendigo Senior Secondary College)
- Quinlan, Patrick (St Kevin's College Toorak)
- Ralph, Sophie (Lauriston Girls School)
- Rao, Alisha (Lauriston Girls School)
- Rice, Gemma (Sacre Coeur)
- Rodricks, Carl (Salesian College)
- Rowlands-Myers, George (Fairhills High School)
- Ryan-Taylor, Jessie (Mentone Grammar School)
- Saban, Jessica (Loreto Mandeville Hall)
- Schipano, Alexis (Strathmore Secondary College)
- Segal, Cameron (Wesley College)
- Slater, Emily (Aquinas College)
- Slupek, Daniel (Simonds Catholic College)
- Soldatos, Peta (Haileybury Girls College)
- Stones, Nathan (St Joseph's College Newtown)
- Sun, Kerry (Haileybury College)
- Tan, Tia (Suzanne Cory High School)
- Tang, Elvis (Box Hill High School)
- Tarrant, Ashleigh (Emmaus College)
- Teoh, Benedict (St Kevin's College Toorak)
- Thompson, Victoria (Catholic Ladies College)
- Tiong, Ethan (Scotch College)
- Tredinnick, Andrew (Haileybury College)
- Triandos, Katrina (Carey Baptist Grammar School)
- Tse, Yi (Wantirna College)
- Vaughan, Emily (Trinity College Colac)
- Vesty, Luke (Mount Ridley P-12 College)
- Webb, Andrew (St Kevin's College Toorak)
- Wen, Anna (Box Hill High School)
- Wickramasinghe, Tharusha (Glen Waverley Secondary College)
- Wilson, Ella (Kew High School)
- Yap, Tahlia (Methodist Ladies College)
- Yue, Hong Xiang (Melbourne High School)
42 (147 total)
- Albiston, Thomas (Frankston High School - VCE Campus)
- Allison, Liam (Keilor Downs College)
- Arulanantham, Priyanthan (Melbourne High School)
- Azzopardi, Alycia (Mount St Joseph Girls' College)
- Balla, Samie (Al-Taqwa College)
- Barker, Jessica (Billanook College Ltd)
- Bhareti, Eksath (Doncaster Secondary College)
- Bianchin, Nicholas (Ivanhoe Grammar School)
- Bilos, Michael (Ivanhoe Grammar School)
- Blyth, James (St Paul's Anglican Grammar School)
- Bonwick-Fyfe, Samantha (Methodist Ladies College)
- Brown, Danielle (Kurunjang Secondary College)
- Burger, Levina (Donvale Christian College)
- Cane, Martice (Marist Sion College)
- Cartlidge, Jessica (Firbank Grammar School)
- Chaimalas, Evan (Doncaster Secondary College)
- Cheng, Ethan (Melbourne High School)
- Cimino, Jake (St Kevin's College Toorak)
- Cinque, Corey (Brighton Grammar School)
- Conway, Paige (Kilbreda College)
- Cook, Samuel (Trinity Grammar School)
- Cooper, Alana (Parkdale Secondary College)
- Cosolo, Hugh (Trinity Grammar School)
- Couch, Rebecca (Trinity College Colac)
- Coughlin, Mitchell (Brighton Secondary College)
- Cremona, Ashlee (Thomas Carr College)
- Currao, Rachel (Strathmore Secondary College)
- Dainton, Alison (Wanganui Park Secondary College)
- Davis, Harrison (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- De Luca, Christian (St Kevin's College Toorak)
- Del-Re, Celine (Our Lady of Mercy College)
- Desem, Aydin (Huntingtower School)
- Djung, Nathan (Salesian College)
- Doyle, Chelsea (Brighton Secondary College)
- Drossos, Nicholas (St Michael's Grammar School)
- Fernandez, Dustin (Salesian College)
- Field, James (Huntingtower School)
- Fitsioris, James (Ivanhoe Grammar School)
- Fock, Miranda (Haileybury Girls College)
- Fong, Jennifer (Glen Waverley Secondary College)
- Ford, Liam (Strathmore Secondary College)
- Freeman, Jacob (Haileybury College)
- Galea, Alisha (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Gannon, Kelsey (St Patrick's College)
- Gao, Mayrum (University High School)
- Gazzard, Alice (Ringwood Secondary College)
- Gazzard, Kate (Ringwood Secondary College)
- Genser, Stella (Melbourne Girls Grammar)
- Geurts, Samuel (Padua College)
- Gitin, Inga (Brighton Secondary College)
- Gracias, Elizabeth (Our Lady of Sacred Heart College)
- Griffiths, Adele (Firbank Grammar School)
- Grimm, Hannah (Huntingtower School)
- Hall, Lachlan (Melbourne High School)
- Haynes, Zarah (Lighthouse Christian College)
- He, Siyan (Genazzano F.C.J. College)
- Heath, Alice (Sacre Coeur)
- Henden, Kane (Emmaus College)
- Hocking, Keira (Strathmore Secondary College)
- Hodgson, Matthew (Fountain Gate Secondary College)
- Holston, Georgia (Methodist Ladies College)
- Hou, Jessica (Our Lady of Mercy College)
- Hunter, Sam (Haileybury College)
- Ireland, Chloe (Bayside P-12 College - Paisley Campus)
- Jain, Rhea (Nossal High School)
- Jarman, Joshua (Marcellin College)
- Jeffares, Elizabeth (The Peninsula School)
- Jeremiah, Breanna (Our Lady of Mercy College)
- Jin, Edward (Melbourne High School)
- Jones, Hannah (St Columba's College)
- Jordon, Jack (Xavier College)
- Joseph, Greta (Mount Lilydale Mercy College)
- Karahalios, Giorgios (The Knox School)
- Kelly, Isobel (Melbourne Girls Grammar)
- Kemp, Emily (Girton Grammar School Ltd)
- Kennedy, Caitlyn (Genazzano F.C.J. College)
- Leach, Rosie (Carey Baptist Grammar School)
- Lee, Byron (Melbourne High School)
- Licastro, Domenica (Northcote High School)
- Liu, Vivian (Trinity Grammar School)
- Ludlow, Josephine (Mount Waverley Secondary College)
- Luong, Jenny (Methodist Ladies College)
- Manenti, Giorgia (St Catherine's School)
- Martin, Shanali (Point Cook Senior Secondary College)
- Mathes, Zoe (Bacchus Marsh Grammar)
- Mcdonald, Mitchell (Buckley Park College)
- Mckillop, Emma (Mount Lilydale Mercy College)
- Mclaren, Sean (Haileybury College)
- Mcmaster, Jack (Haileybury College)
- Mcmaster, Sarah (Loreto Mandeville Hall)
- Memon, Umais (Balwyn High School)
- Miccio, Maddison (Galen College)
- Milliken, Cameron (Mentone Grammar School)
- Moss, Sarah (Our Lady of Sion College)
- Naddaf, Jonathan (Lalor Secondary College)
- Nguyen, Thomas (Melbourne High School)
- Noronho, Shannon (Keilor Downs College)
- Noyes, Jordan (Mount Lilydale Mercy College)
- Nyberg, Jaime (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Nyko, Blair (Mount Lilydale Mercy College)
- O'Donnell, Ryan (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Osafo, Mark (Lighthouse Christian College Cranbourne)
- Palmar, Inessa (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Pandelidou, Ekaterini (Northcote High School)
- Parsamand, Roumina (Doncaster Secondary College)
- Passarelli, Bianca (Mentone Girls' Secondary College)
- Patishman, Jacqueline (Wesley College)
- Payne, Marina (Canterbury Girls Secondary College)
- Perrin, James (Whitefriars College)
- Pilafas, Dimitra (East Doncaster Secondary College)
- Pizzica, Alannah (Canterbury Girls Secondary College)
- Polyachenko, Daniel (Mckinnon Secondary College)
- Prasad, Tony (Salesian College)
- Ranamukhaarachchi, Kithmin (Balwyn High School)
- Rentessis, Bridget (Sacre Coeur)
- Richards, Harriette (St Michael's Grammar School)
- Rizkallah, Emily (St John's Regional College)
- Rodda, Nicole (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Ross, Madeleine (Ballarat Clarendon College)
- Rowland, Theo (Lighthouse Christian College)
- Rowlinson, Jack (John Paul College)
- Rudge, Suzannah (Edinburgh College (Secondary))
- Rupesinghe, Shanaya (Avila College)
- Sadat, Qais (Minaret College)
- Sherwood, Olivia (Woodleigh School)
- Smyth, Isabella (St Catherine's School)
- Swanton, Sarah (Luther College)
- Taneja, Akshay (Rowville Secondary College)
- Tang, Truman (Melbourne High School)
- Tardio, Amanda (Marian College Sunshine)
- Taylor-Morrison, Floyd (Northcote High School)
- Thamrin, Jonathan (Salesian College)
- Truong, Alex (Mazenod College)
- Tyndall, Jarrod (Girton Grammar School Ltd)
- Vulin, Annaleise (Melbourne Girls' College)
- Warren, Belinda (Horsham College)
- Wehbe, Martha (Antonine College)
- White, Amber (Our Lady of Sacred Heart College)
- Willison, Emily (Ivanhoe Grammar School)
- Winnell, Maddison (Mckinnon Secondary College)
- Wong, Wing Sze (Balwyn High School)
- Woods, Fraser (Luther College)
- Wright, Aidan (Beaconhills College - Berwick)
- Yang, Lisa (Glen Waverley Secondary College)
- Yoo, Nancy (Suzanne Cory High School)
- Zappala, Matthew (Trinity Grammar School)
- Zavattiero, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
41 (176 total)
- Abdo, Alanna (Gladstone Park Secondary College)
- Adam, Nicole (Brentwood Secondary College)
- Adlington, Zara-Rose (Girton Grammar School Ltd)
- Anamourlis, Maria (St John's Greek Orthodox College)
- Ashby, Bianca (Luther College)
- Attaguile, Louis (Haileybury College)
- Bakici, Berk (Mt Hira College)
- Barsha, Richard (Bacchus Marsh Grammar)
- Baxter-Smith, Maddison (Mckinnon Secondary College)
- Bazzano, Jacinta (St Monica's College)
- Beattie, Emma (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Berry, Georgia (St Catherine's School)
- Bosshard, Noelle (Donvale Christian College)
- Boundouris, Christopher (Caulfield Grammar School)
- Bowden, Georgia (Bacchus Marsh Grammar)
- Burton, Thomas (Somerville Secondary College)
- Butler, Lachlan (Waverley Christian College)
- Carrie, Rebecca (Frankston High School - VCE Campus)
- Chan, Ashley (Melbourne High School)
- Chen, Andrew (Melbourne High School)
- Chesterman, Ellie (Firbank Grammar School)
- Chohan, Sarjit (Caroline Chisholm Catholic College)
- Clay, Riley (East Doncaster Secondary College)
- Clayton, Madeleine (Koonung Secondary College)
- Cody, Juliette (St Catherine's School)
- Conidi, Delia (St Columba's College)
- Costa, Giulia (Our Lady of Mercy College)
- Craggs, Susan (Ballarat Clarendon College)
- D'Mello, Chauntelle (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Dang, Phuong (St Albans Secondary College)
- Daniels, Jessica (Marist Sion College)
- Darbyshire, Catherine (Avila College)
- Dauti, Floreta (Minaret College)
- De Filippis, Giorgia (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- De Wit, Emma (Mater Christi College)
- Deady, Lauren (Kilvington Grammar School)
- Debenham, Molly (Woodleigh School)
- Dimitriou, Timothy (Emmanuel College (Altona North))
- Ditrocchio, Adam (Flinders Christian Community College)
- Dixon, Thomas (Xavier College)
- Djurkovic, Vedrana (St John's Regional College)
- Driscoll, Jye (Haileybury College)
- Dube, Kritik (Suzanne Cory High School)
- Eksiyan, Daniel (Emmaus College)
- Emery, Edward (Balwyn High School)
- Fernando, Sheruni (Ave Maria College)
- Finkelde, Kieran (Mckinnon Secondary College)
- Francis, Jack (Patterson River Secondary College)
- Friend, Cameron (Carey Baptist Grammar School)
- Gaur, Preeti (Catholic Ladies College)
- Gavalas, Dion (Ivanhoe Grammar School)
- Gigli, Peter-John (Ivanhoe Grammar School)
- Goode, Abbey (Frankston High School - VCE Campus)
- Goodman, Charlotte (Mentone Grammar School)
- Gorges, Zaia (Hume Central Secondary College - Town Park Campus)
- Habib, Mohamed (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Halford, Benjamin (Luther College)
- Hammond, Iain (Oxley Christian College)
- Hassed, Chloe (Methodist Ladies College)
- Hauser, Declan (Koonung Secondary College)
- Henderson, Cameron (Penola Catholic College)
- Hili, Michael (St Kevin's College Toorak)
- Ho, Gerry (Haileybury College)
- Homayoun, Fereshteh (Balwyn High School)
- Hong, Megan (Methodist Ladies College)
- Hopkins, Alexandra (Sacre Coeur)
- Hunter, Elly (Bendigo Senior Secondary College)
- John, Jarvis (John Paul College)
- Johnson, Jordan (Mentone Grammar School)
- Jones, Shae (Our Lady of Sion College)
- Jordan, Xavier (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Kalandos, Mary (St Mary's Coptic Orthodox College)
- Katheklakis, Catherine (Sacre Coeur)
- Keen, Isabelle (St Leonards College)
- Khoshkhoo, Tina (Glen Waverley Secondary College)
- Kirkham, Jayde (Braemar College)
- Korfiatis, Jordan (Balwyn High School)
- Lacy, Madison (Yarra Valley Grammar School)
- Lawson, Imogen (Mentone Grammar School)
- Le, Natalie (Melbourne Girls Grammar)
- Lee, Han Yuan (Glen Waverley Secondary College)
- Leng, Claudia (Sacre Coeur)
- Lethlean, Harry (Trinity Grammar School)
- Liebenberg, Nicolette (Canterbury Girls Secondary College)
- Lin, Yu-En (Mount Waverley Secondary College)
- Lindholm, Thomas (Scotch College)
- Lindsay, Sarah (Caulfield Grammar School)
- Lloyde, Georgia (Genazzano F.C.J. College)
- Locandro, Emma (The Peninsula School)
- Looi, Alison (East Doncaster Secondary College)
- Loxton, Ashlee (Beaconhills College - Berwick)
- Luckman, Janice (Mill Park Secondary College)
- Ludlow, Joel (Mckinnon Secondary College)
- Lugosi, Kane (Charles La Trobe P-12 College)
- Mahoney, Liam (St Kevin's College Toorak)
- Maiolo, Andrea (Santa Maria College)
- Makela, Elina (Yarra Valley Grammar School)
- Malady, Jack (St Michael's Grammar School)
- Margin, Isabella (Loreto Mandeville Hall)
- Martin, Katherine (Our Lady of Sacred Heart College)
- Mavridis, Anastasios (Haileybury College)
- Mcgurgan, Brooke (Mount Lilydale Mercy College)
- Mcmahon, Bianca (Shelford Girls' Grammar)
- Mcneil, Daniel (The Knox School)
- Mcrae, Tara (Trinity Grammar School)
- Mezio, Joshua (St Monica's College)
- Michael, Kimberley (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Mighell, Jack (Strathmore Secondary College)
- Millis, Harriet (Melbourne Girls Grammar)
- Morris, Jared (Marist Sion College)
- Murray, James (Scotch College)
- Nair, Pooja (Buckley Park College)
- Nan Tie, Elizabeth (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Nasioulas, James (Caulfield Grammar School)
- Naylor, Isabel (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Nee, Sam (Melbourne High School)
- Nguyen, Binh (Taylors Lakes Secondary College)
- Nguyen, Kristine (Suzanne Cory High School)
- Nolan, James (Xavier College)
- Nooy, Joshua (Marist Sion College)
- Noy, Benjamin (Lavalla Catholic College)
- O'Neill, Emili (Mentone Girls' Secondary College)
- Otis, Jack (Brighton Grammar School)
- Pearson, Melanie (Siena College)
- Perera Karawita, Toko (Mckinnon Secondary College)
- Phan, Teresa (Suzanne Cory High School)
- Potter, Zoe (Methodist Ladies College)
- Respicio, Mary (Narre Warren South P-12 College)
- Richardson, Hannah (Sacre Coeur)
- Rippon, James (Trinity College Colac)
- Robertson, Peter (Caulfield Grammar School)
- Romeo, Alessio (Marcellin College)
- Roskam, Kento (Haileybury College)
- Sabbatucci, Eliza (Wesley College)
- Salamouras, Katrina (Mount Waverley Secondary College)
- Santillan, Joshua (Thornbury High School)
- Scalzo, Christian (St Kevin's College Toorak)
- Scott, Madeleine (Toorak College)
- Sentip, Reyhan (Taylors Lakes Secondary College)
- Serpell, William (Haileybury College)
- Sharma, Nimisha (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Singh, Rohail (Balwyn High School)
- Sinni, Peter (Doncaster Secondary College)
- Sivanesan, Myran (Mount Waverley Secondary College)
- Sivaraman, Shivalojini (Mill Park Secondary College)
- Smart, Henry (Haileybury College)
- Smith, Jessica (Bendigo Senior Secondary College)
- Sok, Anita (Mount St Joseph Girls' College)
- Soufan, Adam (Sirius College - Meadow Fair Campus)
- Spencer, Rikki (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- St Hill, Amelia (Methodist Ladies College)
- Sun, Zhuo (Firbank Grammar School)
- Sundarjee, Sonia (Balwyn High School)
- Szkolar, Natalie (Fountain Gate Secondary College)
- Szyman, Isabelle (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Tang, Kimberly (Salesian College Sunbury)
- Tawk, Tony (Antonine College)
- Thyer, Amy (Carey Baptist Grammar School)
- Tilley, Isabelle (Padua College)
- Townshend, Charlotte (Toorak College)
- Tran, Amy (Our Lady of Sion College)
- Tranquilli, Mikaela (Our Lady of Mercy College)
- Trenfield, Darcy (Luther College)
- Turner, Jeremy (Warrnambool College)
- Uy, Mathijs (Doncaster Secondary College)
- Vang, Cindy (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Veljanoski, Kristian (Williamstown High School)
- Warren-Smith, Casey (Siena College)
- Wei, Christine (Balwyn High School)
- Winestone, Elisabeth (Shelford Girls' Grammar)
- Wright, Kristen (Wodonga Senior Secondary College)
- Xue, Aonan (Huntingtower School)
- Zamperoni, Georgia (Marian College Myrtleford)
- Zanoni, Jessica (Williamstown High School)
- Zhang, Wing (Scotch College)
- Zhou, Yanni (St Michael's Grammar School)
40 (226 total)
- Acciarito, Sebastian (Beaconhills College - Pakenham)
- Ahles, Jarrod (East Doncaster Secondary College)
- Ahmed, Jahin (Girton Grammar School Ltd)
- Aitken, Campbell (Carey Baptist Grammar School)
- Albury, Kelly (Haileybury Girls College)
- Alexander, Amy (Catholic College Bendigo)
- Allen, Dominik (Ivanhoe Grammar School)
- Anderson, Jordy (Montmorency Secondary College)
- Assatrian, David (Huntingtower School)
- August, Zoe (Loreto Mandeville Hall)
- Bakic, Jasmine (Brauer College)
- Bamford, James (Balwyn High School)
- Barkachi, Jacqueline (Siena College)
- Barratt, Brandon (Gleneagles Secondary College)
- Basil, Jordan (St Helena Secondary College)
- Baxter, Michelle (Toorak College)
- Baxter, Olivia (Mount Waverley Secondary College)
- Beck, Rachel (Shelford Girls' Grammar)
- Bennett, Kyra (St Mary Mackillop College)
- Bird, Courtney (Yarra Valley Grammar School)
- Blackett, Savannah (St John's Regional College)
- Blitz, Aaron (Casey Grammar School)
- Bong, Shi Ming (University High School)
- Boudoukos, Matt (Caulfield Grammar School)
- Bowa, Petula (Marymede Catholic College)
- Bramble, Erica (Greensborough Secondary College)
- Brodie, Lochie (St Bede's College)
- Burgess, Felicity (Ballarat Clarendon College)
- Byrne, Hayley (Avila College)
- Caccaviello, Gabriel (St Mary Mackillop College)
- Capp, Anthony (Brighton Grammar School)
- Carmeni, Tyler (Mount Beauty Secondary College)
- Carney, Lachlan (Marist Sion College)
- Chand, Aartika (Highvale Secondary College)
- Chand, Manshiel (Cheltenham Secondary College)
- Charlesworth, Matthew (Haileybury College)
- Chen, Ray (Glen Waverley Secondary College)
- Chen, Serena (Siena College)
- Chiang, Chloe (Doncaster Secondary College)
- Clark-Hoffmann, Sabine (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Clarke, Charles (Haileybury College)
- Colla, Madeline (Mckinnon Secondary College)
- Condos, Nikaela (Montmorency Secondary College)
- Considine, Liam (Cheltenham Secondary College)
- Cooke, Holly (Melbourne Girls Grammar)
- Costa, Harris (Haileybury College)
- Cox, Cassandra (Aquinas College)
- Cummings, Jess (Plenty Valley Christian College)
- D'Andrea, Chantal (Kilbreda College)
- Dal Tio, Stacey (Caroline Chisholm Catholic College)
- De Stefanis, Olivia (Genazzano F.C.J. College)
- Di Palma, Christian (St Monica's College)
- Diu, Wa Xian (Balwyn High School)
- Doyle, Stephanie (Catholic Ladies College)
- Dubois, India (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus))
- Duncan, Katie (Heathmont College)
- Duong, Tan-Thanh (Haileybury College)
- Durrant, Madeleine (Avila College)
- Ear, Kim Sorng (Keysborough Secondary College- Banksia Campus)
- Edwards, Rosie (Mentone Girls' Grammar School)
- Eid, Anthony (Cheltenham Secondary College)
- Ellis, Jordan (Canterbury Girls Secondary College)
- Fairless, Hayley (Wanganui Park Secondary College)
- Farag, Aban (St Michael's Grammar School)
- Farahat, Nour (Gladstone Park Secondary College)
- Ferguson - Mayer, Ruby (Mount Lilydale Mercy College)
- Fiddes, Taylah (Mentone Grammar School)
- Figg, Merryn (Girton Grammar School Ltd)
- Ford, James (Scotch College)
- Foster, Matthew (Caulfield Grammar School)
- Freeman, Marieclaire (St Columba's College)
- Freund, Rachael (Avila College)
- Fu, Nina (Glen Waverley Secondary College)
- Gaynor, Phillip (Northcote High School)
- Georgantis, Jonathon (Haileybury College)
- Giannini, Rebecca (Sacre Coeur)
- Gilmour, Christian (Brighton Grammar School)
- Goss, Jade (Our Lady of Sion College)
- Gougoussis, Connie (Oakleigh Grammar)
- Green, Riley (St Kevin's College Toorak)
- Gregory, Jessica (St Leonards College)
- Grziwotz, Alexandra (Overnewton Anglican Community College)
- Gu, Tom (Melbourne High School)
- Gubbels, Clayton (Berwick Grammar School)
- Gulay, Maria Teodora (Ringwood Secondary College)
- Hall, Luke (Bendigo Senior Secondary College)
- Hams, Jacob (St Joseph's College Newtown)
- Hanlon, Ciara (Our Lady of Mercy College)
- Henden, Roisin (Our Lady of Sion College)
- Hetherington, Ashley (Ballarat Grammar)
- Hildyard, Jade (Our Lady of Sacred Heart College)
- Hillman, Blake (The Peninsula School)
- Hoang, Jason (St Michael's Grammar School)
- Hodges, Brittney (Haileybury Girls College)
- Hok, Sivheng (Keysborough Secondary College - Acacia Campus)
- Hosemans, Alannah (Emmaus College)
- Hough, Carly (St Columba's College)
- Howley, Emily-Jane (Avila College)
- Hua, Irene (Haileybury Girls College)
- Huertas Aristizabal, Manuel (Melbourne High School)
- Huynh, Damien Gia-Hung (Keilor Downs College)
- Incretolli Rodrigues, Daniel (De La Salle College)
- Jaber, Basma (Wheelers Hill Secondary College)
- Jacobs, Christopher (Marymede Catholic College)
- Jaiswal, Aman (Melbourne High School)
- Johnston, Broderick (Haileybury College)
- Johnstone, Hamish (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Jones, Courtney (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Kalominidis, Georgia (Ivanhoe Grammar School)
- Kelly, Tom (Haileybury College)
- Kirkwood, Amber (Eltham High School)
- Kowalski, Nina (Methodist Ladies College)
- Kritharides, Adriana (Melbourne Girls Grammar)
- Ladner, Abbie (Flinders Christian Community College)
- Laidlaw, Julia (Assumption College)
- Launder, Geordie (Girton Grammar School Ltd)
- Lawton, Kate (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Le, Brandon (Mazenod College)
- Lee-Keys, Chloe (Ballarat Clarendon College)
- Lee, Darion (Balwyn High School)
- Lee, Whee Joo (Firbank Grammar School)
- Leguier, Bodhi (Narre Warren South P-12 College)
- Lever, Aaron (Salesian College Sunbury)
- Li, Da (Melbourne Girls' College)
- Liyanage, Dinith (Melbourne High School)
- Lui, Jonathan (East Doncaster Secondary College)
- Ma, Andrew (Wellington Secondary College)
- Magrath, Michael (Waverley Christian College)
- Mallon, Isabel (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Martinez, John (Xavier College)
- Maximos, Gemma (Gleneagles Secondary College)
- Mccurry, Sae (Academy of Mary Immaculate)
- Menegas, Andrew (Marcellin College)
- Mengolian, Ornella (St Monica's College)
- Micheloudakis, Emily (Luther College)
- Milazzi, Tanya (Salesian College Sunbury)
- Mirzae, Asma (Dandenong High School)
- Mohtadi, Sayfyahya (Darul Ulum College of Victoria)
- Molnar, Hamish (Scotch College)
- Morcom, Alexandra (Ballarat Grammar)
- Morey, Jordan (Haileybury College)
- Morris, Adrian (St Kevin's College Toorak)
- Murphy, Sarah (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Nagra, Miranpal (Huntingtower School)
- Nguyen, Dat (Lalor Secondary College)
- Nguyen, Lyn (Suzanne Cory High School)
- Nguyen, Tien (Our Lady of Mercy College)
- Notarianni, Jessica (Our Lady of Sacred Heart College)
- O'Brien, Tara (Kew High School)
- Oates, Alex (Billanook College Ltd)
- Omar, Liam (Woodleigh School)
- Pande, Nikhil (St John's Regional College)
- Parkins, Lucas (Mount Lilydale Mercy College)
- Paton, Isabel (The Peninsula School)
- Pavlou, Peter (Haileybury College)
- Petsetas, Celine (Doncaster Secondary College)
- Postans, Telisha (Our Lady of Mercy College)
- Pratt, Laura (Yarra Valley Grammar School)
- Preab, Emily (Lighthouse Christian College)
- Pushparaj, Hariruban (Melbourne High School)
- Raper, Georgia (Firbank Grammar School)
- Re, Michael (St Kevin's College Toorak)
- Reid, Kaitlan (Caulfield Grammar School)
- Rigby, Sarah (St Joseph's College Mildura)
- Rivellese, Andrew (St Bernard's College)
- Robertson, Andrew (Caulfield Grammar School)
- Robinson, Amelia (Catholic College Bendigo)
- Robinson, Tabitha (Wallan Secondary College)
- Rooney, Thomas (Mazenod College)
- Roper, Isabella (Firbank Grammar School)
- Roper, Jackson (Haileybury College)
- Rout, Anthony (Mount Lilydale Mercy College)
- Saerang, Vanessa (Methodist Ladies College)
- Savage, Bonnie (Frankston High School - VCE Campus)
- Saykao, Jacqueline (Assumption College)
- Scales, Georgia (Our Lady of Sion College)
- Scheirs, Trent (Brighton Grammar School)
- Schwerdt, Catherine (Haileybury Girls College)
- Sciortino, Leanne (Narre Warren South P-12 College)
- Scolyer-Gray, Megan (Methodist Ladies College)
- Shah, Nikhil (St Kevin's College Toorak)
- Shao, Agnes (Greensborough Secondary College)
- Shen, Yang (Melbourne High School)
- Shields, Jake (Mazenod College)
- Short, Andisen (Genazzano F.C.J. College)
- Slade, Jessica (Belmont High School)
- Smith, Georgia (Vermont Secondary College)
- Sobota, Scarlett (Yarra Valley Grammar School)
- Spalding, Timothy (Mckinnon Secondary College)
- Stamatopoulos, Arthur (Koonung Secondary College)
- Steadman, Cameron (Mckinnon Secondary College)
- Steinberg, Jarred (Mount Scopus Memorial College)
- Stojcevska, Daniela (Epping Secondary College)
- Stone, Llewellyn (Northcote High School)
- Suckling, Emily (Mentone Girls' Secondary College)
- Szkucik, Nicole (Taylors Lakes Secondary College)
- Tascone, Patrick (St Monica's College)
- Thaller, Rebecca (Mount Lilydale Mercy College)
- Thang, Lewis (Haileybury College)
- Thomas, Ebony (Beaconhills College - Berwick)
- Thompson, Lucy (Kilvington Grammar School)
- Toohey, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Topolansky, Jenna (Mckinnon Secondary College)
- Torahi, Khashayar (Glen Waverley Secondary College)
- Tran, Jason (Melbourne High School)
- Tran, Phuong (Braybrook College)
- Tu, Kasin (Balwyn High School)
- Tucker, Corey (Emmaus College)
- Turner, Emily (Shelford Girls' Grammar)
- Upadhyay, Zeel (Mount Waverley Secondary College)
- Vlcek, Alexandra (Genazzano F.C.J. College)
- Vo, Hung (Box Hill High School)
- Vo, Michell (St Albans Secondary College)
- Vorich, David (St Bede's College)
- Vovos, James (East Doncaster Secondary College)
- Wattegama, Pramesh (Glen Waverley Secondary College)
- Wells, Johanna (Methodist Ladies College)
- Williams, Mitchell (Carey Baptist Grammar School)
- Wilson-Hughes, Meaghan (Mentone Girls' Secondary College)
- Wilson, George (The Peninsula School)
- Wu, Yajie (Balwyn High School)
- Yigit, Aylin (Ave Maria College)
- Young, Jeremy (Fitzroy High School)
- Young, Miles (Ruyton Girls' School)
- Zavras, Irene (Santa Maria College)
- Zuccolo, Michael (Yarra Valley Grammar School)